Основи сучасної екології

Автор: 
Корсак К.В.
Рік видання: 
2004

У пропонованому посібнику стисло, послідовно і нестандартно розглянуто особливості сучасної стадії еволюції людства, доведено необхідність переходу до нових засад життєзабезпечення людства, викладено основи сучасних уявлень про цілі та методи екології, її найголовніші теоретичні положення і закони, локальні та глобальні проблеми, які вона покликана вирішити з метою забезпечення виживання людства та його стійкого розвитку. Розглянуто причини екологічних негараздів в Україні та можливості їх подолання.

Для студентів коледжів, технікумів та вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться сучасними уявленнями про шляхи підвищення безпеки і якості життя.

Зміст

Розділ 3 Основні закони ауто- і демекології
Розділ 4 Екологічні закони для великих систем
Розділ 5 Люди і потреби. Природні ресурси
5.6. Ресурси біосфери і потреби людства
Розділ 6 "Вибух" забруднень і колапс людства
Розділ 7 Людина і гідросфера Землі
Розділ 8 Ґрунти: деградація, забруднення, сміття
Розділ 9 Радіаційний фон і забруднення
Розділ 10 Уроки Чорнобиля
Розділ 11 Екологія і сценарії майбутнього
XV. Для допитливих. Катастрофи й екологія
 

 
Читайте також
Біопаливо: люди та машини змагаються за зерно

Суперечливе питання біопалива вже розглядалось на сторінках нашого сайту. Сьогодні ж ми поговоримо про лише єдиний його аспект – раціональне використання землі, відведеної під посіви. Як всі ми знаємо, земельні ресурси нашої планети обмежені, тому ми не можемо одночасно вирощувати технічні культури для масового виробництва біоетанолу та прогодувати семимільярдне населення Землі. Доводиться вибирати і вибір цей зробити доволі важко.

X

Вхід

Завантажую...