1 хвилина, щоб врятувати світ

1 хвилина, щоб врятувати світ

В кінці 2009 року проходив конкурс короткометражних фільмів "1 хвилина, щоб врятувати світ" ("1 Minute to Save the World"), в рамках якого було представлено однохвилинні ролики, метою яких було якщо і не змінити світ на краще, то хоча б змусити людей задуматись про це. Пропонуємо вам переглянути декілька фільмів екологічної тематики, які перемогли на цьому конкурсі.

Коти проти змін клімату (Cats Against Climate Change)

Британка Ayesha Garrett дає змогу своєму пухнастому другу висловитись. Свідомий кіт виступає проти змін клімату, і хоче щоб люди прислухались до його слів. Цей ролик змушує замислитись над екологічними проблемами та веселить одночасно.

Третя світова війна (World War III)

Через кілька років почнеться війна... Але на цей раз вона буде не за гроші або нафту... На цей раз ми будемо вбивати, щоб жити. Економте воду. Автор Stelios Alexandrakis, Греція.

85 місяців і розрахунок (85 Months and Counting)

Наш спосіб життя впливає на Землю. Тому саме час почати вести активний спосіб життя і допомогти у вирішенні проблеми глобального потепління. Автор Finn Harries, Великобританія.

Всі "Я" (All of "Me"s)

Що буде, якщо всі "Я" зроблять те ж саме? Давайте робити правильні речі, починаючи з дрібниць. Автор Cahyadi Widianto, Індонезія.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача vovakrasne.
vovakrasne / 04.10.2011, 22:34

повчальні відеоролики...

Зображення користувача Tina.
Tina / 19.10.2010, 17:51

Такі штуки потрібно використовувати в школі для екологічної освіти

Зображення користувача Stranger.
Stranger / 08.10.2010, 21:37

Дааа... наступают времена когда и кошки могут заговорить! Людям и правда надо одуматься.

Читайте також
Візуалізація енергетичної залежності Європи

У березні 2007 року лідери ЄС схвалили новий комплексний підхід до кліматичної та енергетичної політики, взявши курс на трансформацію економіки шляхом підвищення енергоефективності та екологічності. В рамках нової політики, глави держав ЄС склали ряд жорстких кліматичних та енергетичних цілей, яких вони зобов’язались досягнути до 2020 року. Суть цих цілей, відомих під скороченою назвою «20-20-20», полягає в тому, щоб скоротити на 20% споживання енергії, зменшити на 20% викиди парникових газів, і збільшити до 20% частину відновлюваних джерел енергії в енергосистемі. В цій статті ми ознайомимось з інфографікою «Візуалізація енергетичної залежності Європи», яка дозволяє детально розглянути зміни, які вже встигли відбутись в країнах ЄС, на шляху до цілей «20-20-20».

X

Вхід

Завантажую...