10 дрібниць, які допоможуть зменшити кількість сміття у вашому житті

10 дрібниць, які допоможуть зменшити кількість сміття у вашому житті

Сучасний світ робить виробництво сміття неймовірно легким, але існує багато способів радикально скоротити ваші відходи. Нижче наведено 10 корисних речей, які, за наявності наполегливості та рішучості, допоможуть вам стати на шлях до омріяного екологічно свідомого життя.

Багаторазові бакалійні торби

Якщо у супермаркеті ви обираєте паперові пакети замість пластикових — чудово! Але було б набагато краще, якби ви принесли із собою свою власну багаторазову торбу. Можна почати з повторного використання пакетів, які ви отримали з минулими покупками. А коли будете готові, придбайте багаторазові торби, щоб ходити у продуктовий магазин із ними. Відтепер компактні бакалійні торби доступні у нашому E-shop.

Багаторазові пакети для продуктів

На черзі індивідуальні пластикові пакети для ваших заморожених овочів та інших продуктів. Їх можуть замінити пакети багаторазового використання, додатково оснащені зручними застібками. Такі пакети можна мити не порушуючи їх цілісність, до того ж вони існують в різних кольорах, завдяки чому ви завжди знатимете, що в них.

Багаторазовий кавовий фільтр

Скажімо, ви робите каву щоранку впродовж року. Це 365 паперових фільтрів, які будуть викинуті у смітник. Органічні кавові фільтри з конопель стійкі до грибків і бактерій, та чудово перуться у гарячій воді.

Багаторазовий стаканчик для «кави з собою»

Якщо ви щоранку купуєте каву в магазині за рогом, буде не зайвим запастись власним багаторазовим стаканчиком. Оберіть скляний варіант з пластиковою кришкою, що не містить Бісфенол А, та огорнутий корковим кільцем, щоб захистити ваші пальці від опіку.

Урна для компосту

Перетворіть органічні відходи на компост, щоб забезпечити свій сад важливими поживними речовинами та мікроорганізмами для сприяння здоровому росту рослин. Сучасні урни для компосту мають герметичну конструкцію, до якої входять різноманітні багаторазові фільтри для контролю запаху.

Багаторазові підгузки

Зовнішній шар таких пелюшок виконаний з поліуретанового ламінату, який є водонепроникним, дихаючим і еластичним. Внутрішня частина виготовлена зі зручної замшевої тканини, яка переносить вологу до абсорбуючого шару з мікрофібри. Після використання спустіть тверду речовину в унітаз, після чого прополощіть і замочіть їх у раковині. Потім покладіть підгузки у пральну машину з універсальним миючим засобом і періть як звичайно.

Багаторазова соломинка

Завжди можна просто обійтись без соломинки, але якщо це не про вас, багаторазові соломинки із нержавіючої сталі стануть вдалою покупкою.

Багаторазові прокладки

Багаторазові гігієнічні прокладки для менструального циклу можна прати та використовувати повторно безліч разів. Внутрішні бамбукові шари абсорбують і допомагають нейтралізувати запахи, тоді як зовнішня оболонка виготовлена з водонепроникного поліуретанового ламінату, що запобігає протіканню. Після використання промийте прокладки у холодній воді, після чого помістіть їх у пральну машину з миючим засобом.

Багаторазова бритва

Багаторазова металева бритва з подвійним лезом запобігає роздратуванням і порізам, а також зменшує кількість одноразових пластмасових бритв, які ви використовуєте.

Зубна щітка на рослинній основі

На останок ще трохи зменшимо кількість пластику, який ви регулярно викидаєте. Зубна щітка на рослинній основі має м'яку, натуральну щетину та ручку з органічного бамбука.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.
Читайте також
Візуалізація енергетичної залежності Європи

У березні 2007 року лідери ЄС схвалили новий комплексний підхід до кліматичної та енергетичної політики, взявши курс на трансформацію економіки шляхом підвищення енергоефективності та екологічності. В рамках нової політики, глави держав ЄС склали ряд жорстких кліматичних та енергетичних цілей, яких вони зобов’язались досягнути до 2020 року. Суть цих цілей, відомих під скороченою назвою «20-20-20», полягає в тому, щоб скоротити на 20% споживання енергії, зменшити на 20% викиди парникових газів, і збільшити до 20% частину відновлюваних джерел енергії в енергосистемі. В цій статті ми ознайомимось з інфографікою «Візуалізація енергетичної залежності Європи», яка дозволяє детально розглянути зміни, які вже встигли відбутись в країнах ЄС, на шляху до цілей «20-20-20».

X

Вхід

Завантажую...