3,8 млрд.-піксельний тур на Еверест

3,8 млрд.-піксельний тур на Еверест

Фотограф Девід Брішерс, який свого часу зняв широко відомий фільм «Сім років у Тибеті», підіймався на найвищу гору планети Еверест вже 5 разів, і з більш ніж 400 знімків, зроблених в Гімалаях у різний час, він, разом зі своєю командою, створив приголомшливу інтерактивну панораму льодовика Кхумбу і його околиць.

В 3,8 мільярдах пікселів гімалайської краси сховані (але при наближенні відкриваються) деталі скель, малюнок льодовиків, табори і крихітні люди. Помітили маленькі зелені квадрати? Виберіть один з них, і ви побачите додаткову панораму цього місця. Рекомендуємо переглядати панораму в повноекранному режимі.

Громадська організація GlacierWorks, засновником якої являється Девід Брішерс, займається зіставленням зображень Гімалаїв різних часів. В результаті робляться висновки про стан льодовиків в динаміці. Девід відзначає значне зниження кількості льоду в регіоні, більшу оголеність гір – швидкість танення збільшується. Брішерс розповідає, що знаходячись в тих запаморочливих і перехоплюючих дихання місцях, немає можливості вивчати гори в деталях, і лише потім, при роботі із зображеннями, він занурюється в спостереження за пейзажем і оцінку змін, які там відбуваються.

X

Вхід

Завантажую...