4 жовтня - Всесвітній день тварин

4 жовтня - Всесвітній день тварин

Багато століть тому жив святий Франциск Ассізький - засновник ордену францисканців, який надавав допомогу тим, хто її потребував, в тому числі і братам нашим меншим. Сам Франциск вважається католиками заступником тварин. День його смерті, 4 жовтня 1226 року, відзначають як Всесвітній день тварин.

В 2010 році у Всесвітній день тварин WWF склав список з десяти тварин, на збереження яких варто звернути особливу увагу в цьому році:

1) Тигр

2) Білий ведмідь

3) Тихоокеанський морж

4) Магеланів пінгвін

5) Шкірясті черепахи

6) Голубий тунець

7) Гірська горила

8) Метелик монарх

9) Яванські носороги

10) Велика панда

Ці та багато інших видів ризикують життям більше ніж будь-коли через знищення середовища існування, браконьєрство та зміни клімату.

 
 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Олена.
Олена / 05.10.2010, 20:45

Питання до автору ресурсу: Будь ласка, чи можна під цією темою в комментарі розмістити інформацію про подію до Дня Захисту тварин, що відбудеться дуже скоро у Києві???
Гадаю,що така інформація може тут бути доречною.

Зображення користувача mia.
mia / 05.10.2010, 22:31

Можна. А ще можна зробити це у вигляді окремої новини, якщо у Вас достатньо інформації. Можете надіслати матеріали про цю подію на admin@eco-live.com.ua і ми самі оформимо новину і поставимо тут посилання на неї.

Зображення користувача Юрій.
Юрій / 04.10.2010, 17:36

Всім привіт!
Хто підкаже, де можна отримати вищу освіту в екологічній сфері?
Екологія, техноекологія.
Якісну освіту.Може є щось на заході України?

Наперед вдячний!!!
Юра, sydoc@ukr.net

Зображення користувача ecolog.
ecolog / 04.10.2010, 18:43

Я навчався у Вінницькому національному на еколога, але сказати, що там дають якісну освіту я не можу... Наче добре навчають у Львові (принаймні є знайомий який там навчався, і казав що щось вчать). А взагалі якісну освіту в Україні знайти майже не можливо. Можливо отримати тільки диплом.

Зображення користувача Юрій.
Юрій / 04.10.2010, 18:48

Дякую за інфо. Може ще хтось щось підкаже :-)
Гарного дня!

Зображення користувача Кирилл.
Кирилл / 04.10.2011, 12:47

Київський національний університет імені Шевченка. Географічний факультет. Спеціальність - Міжнародне екологічне співробітництво.

Читайте також
Візуалізація енергетичної залежності Європи

У березні 2007 року лідери ЄС схвалили новий комплексний підхід до кліматичної та енергетичної політики, взявши курс на трансформацію економіки шляхом підвищення енергоефективності та екологічності. В рамках нової політики, глави держав ЄС склали ряд жорстких кліматичних та енергетичних цілей, яких вони зобов’язались досягнути до 2020 року. Суть цих цілей, відомих під скороченою назвою «20-20-20», полягає в тому, щоб скоротити на 20% споживання енергії, зменшити на 20% викиди парникових газів, і збільшити до 20% частину відновлюваних джерел енергії в енергосистемі. В цій статті ми ознайомимось з інфографікою «Візуалізація енергетичної залежності Європи», яка дозволяє детально розглянути зміни, які вже встигли відбутись в країнах ЄС, на шляху до цілей «20-20-20».

X

Вхід

Завантажую...