4 жовтня - Всесвітній день тварин

4 жовтня - Всесвітній день тварин

Багато століть тому жив святий Франциск Ассізький - засновник ордену францисканців, який надавав допомогу тим, хто її потребував, в тому числі і братам нашим меншим. Сам Франциск вважається католиками заступником тварин. День його смерті, 4 жовтня 1226 року, відзначають як Всесвітній день тварин.

В 2010 році у Всесвітній день тварин WWF склав список з десяти тварин, на збереження яких варто звернути особливу увагу в цьому році:

1) Тигр

2) Білий ведмідь

3) Тихоокеанський морж

4) Магеланів пінгвін

5) Шкірясті черепахи

6) Голубий тунець

7) Гірська горила

8) Метелик монарх

9) Яванські носороги

10) Велика панда

Ці та багато інших видів ризикують життям більше ніж будь-коли через знищення середовища існування, браконьєрство та зміни клімату.

 
 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Олена.
Олена / 05.10.2010, 20:45

Питання до автору ресурсу: Будь ласка, чи можна під цією темою в комментарі розмістити інформацію про подію до Дня Захисту тварин, що відбудеться дуже скоро у Києві???
Гадаю,що така інформація може тут бути доречною.

Зображення користувача mia.
mia / 05.10.2010, 22:31

Можна. А ще можна зробити це у вигляді окремої новини, якщо у Вас достатньо інформації. Можете надіслати матеріали про цю подію на admin@eco-live.com.ua і ми самі оформимо новину і поставимо тут посилання на неї.

Зображення користувача Юрій.
Юрій / 04.10.2010, 17:36

Всім привіт!
Хто підкаже, де можна отримати вищу освіту в екологічній сфері?
Екологія, техноекологія.
Якісну освіту.Може є щось на заході України?

Наперед вдячний!!!
Юра, sydoc@ukr.net

Зображення користувача ecolog.
ecolog / 04.10.2010, 18:43

Я навчався у Вінницькому національному на еколога, але сказати, що там дають якісну освіту я не можу... Наче добре навчають у Львові (принаймні є знайомий який там навчався, і казав що щось вчать). А взагалі якісну освіту в Україні знайти майже не можливо. Можливо отримати тільки диплом.

Зображення користувача Юрій.
Юрій / 04.10.2010, 18:48

Дякую за інфо. Може ще хтось щось підкаже :-)
Гарного дня!

Зображення користувача Кирилл.
Кирилл / 04.10.2011, 12:47

Київський національний університет імені Шевченка. Географічний факультет. Спеціальність - Міжнародне екологічне співробітництво.

Читайте також

Відповідність між організмами і середовищем часто проявляється в схожості будови і способу життя організмів, що мешкають в схожих умовах, але належать до різних філетичних ліній (тобто до різних гілок еволюційного дерева). Явища такої схожості до того ж сприяють спростуванню уявлення про те, ніби кожному типу середовища існування відповідає один і лише один варіант «досконалого організму». Свідчення виникнення схожості особливо переконливі, коли відповідні філетичні лінії видалені, а схожими функціями наділені структури абсолютно різного еволюційного походження, тобто структури аналогічні (схожі за зовнішньою будовою або функцією), а не гомологічні (які походять від одних і тих же структур, що були у спільних предків).

X

Вхід

Завантажую...