Audubon Magazine: «Спіймані на місці злочину»

Audubon Magazine: «Спіймані на місці злочину»

У світі існує багато прекрасних птахів – великих, граціозних та яскравих. Хижий яструб або довгонога чапля просто створені для захоплюючих фотографій. Але талановитий фотограф, який поєднує терпіння з швидкими рефлексами, може зробити не гірші, а іноді навіть і кращі знімки, спостерігаючи за менш примітними моделями. Довго та пильно слідкуючи за пернатими бешкетниками, щасливці з фотоапаратами не рідко бувають здивовані їх незвичною поведінкою. Журнал Audubon Magazine, з яким ми вже знайомились раніше, пропонує збірку фотографій птахів, спійманих уважними фотографами «на гарячому».

Сільські ластівки

Сільські ластівки
Автор фото - Charles M. Anderson

Юна ластівка так зголодніла, що її батька, який саме повернувся до гнізда, щоб нагодувати свою дитину, чекає не надто тепла зустріч. Пташенята співочих птахів можуть за день з’їсти стільки, скільки важать самі, змушуючи своїх батьків добряче політати.

Західний мартин

Західний мартин
Автор фото – Peter Monteforte

На біду для морської зірки, те, що сталося потім, не так вже й неймовірно, як може здатись. Звичайно, цій пташці знадобиться не одна хвилина, перш ніж морська зірка дійде до її шлунку, але навряд чи чайок хвилює столовий етикет.

Канадські журавлі

Канадські журавлі
Автор фото - Timothy Mayo

Розправивши крила та звісивши ноги, троє канадських журавлів летять на тлі чарівного заходу сонця. Завдяки їх природній елегантності, журавлями захоплюються у всьому світі, і вони продовжують залишатися фаворитами багатьох фотографів.

Червоношиїй колібрі

Червоношиїй колібрі
Автор фото - Jaromir Penicka

Ці трубчасті яскраві квіти - свого роду маяк для колібрі, вони пропонують солодкий нектар і запорошують пилком своїх крилатих гостей, який останні несуть на інші квіти. Буває, щоб дістати нектар з деяких квіток, потрібно копнути глибше.

Американський бугай

Американський бугай
Автор фото - Eleanor Briccetti

Інстинкт бугая підкрадатись і ховатись допомагає птахові залишатися поза полем зору у болотяних заростях, де він проводить більшість свого життя. Але в тих рідкісних випадках, коли бугай виходить на відкриту місцевість, ця звичка швидше робить його смішним, аніж допомагає лишитись непомітним.

Вінценосний чибіс

Вінценосний чибіс
Автор фото - Jan Forseth

Ні, на ньому немає в'язаної шапочки, це пір'я. В Африці більше дюжини видів чибісів, всі вони мають яскраве забарвлення, але лише вінценосний чибіс має такий строкатий «головний убір».

Лугові тетерева

Лугові тетерева
Автор фото - Al Perry

Виконуючи шлюбні танці, щоб привернути увагу самиць, самці лугових тетеревів не рідко захоплюються. Колись поширені, зараз ці тетереви рідкісні, а деякі популяції знаходяться у серйозній небезпеці.

Змієшийка

Змієшийка
Автор фото - Ying Chun Pan

Змієшийки - блискавичні риболови, але поки спіймана риба надіта на дзьоб, птах не може її проковтнути. Тому змієшийка різко підкидає рибину, і вона йде вниз головою точно в горло пташці.

Жовтодзьобий волоклюй

Жовтодзьобий волоклюй
Автор фото - Joanne Williams

З усіх птахів африканських рівнин у жовтодзьобого волоклюя найбільш унікальне «покликання»: більшу частину свого життя ці пташки проводять на великих тваринах, вибираючи кліщів і комах. Тварини добре до них ставляться, навіть якщо враховувати, що іноді їх присутність може бути... трохи незручною.

Жовточеревий дятел-сосун

Жовточеревий дятел-сосун
Автор фото - Paul Bannick

Дятли-сосуни копають «колодязі» в корі і згодом повертаються до них, щоб випити сік. Але на солодкий запах злітаються також і інші любителі смачненького. Цікаво, як поведе себе цей дятел після того, як він побачив шершня, що наближається до його ласощів?

Малий фламінго

Малий фламінго
Автор фото - Keith Kennedy

Розмахуючи крилами і тонкими ніжками, цей малий фламінго схожий на незграбного танцюриста балету, який лише марно мріє про політ... Але неможливе стає можливим і, немов за помахом чарівної палички, птах злітає.

Чорноокий юнко та мексиканські чечевиці

Чорноокий юнко та мексиканські чечевиці
Автор фото - Christine Hansen

Ми думаємо про птахів, як про милих співаків, однак вони можуть бути і забіяками. Вони можуть битися за їжу, навіть якщо її й так повно. Такі бійки, як правило, короткі, тому потрібна хороша реакція, щоб зробити таке фото, як це.

 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача hannawinner.
hannawinner / 12.08.2012, 15:49

класні фотки!!!

Зображення користувача sma4nen6ka.
sma4nen6ka / 23.03.2012, 16:48

Фотки просто суперові! Особливо остання - справжній ринг))))

Зображення користувача Вадим.
Вадим / 03.02.2012, 01:07

Жовтодзьобий волоклюй клас

Зображення користувача Ameli.
Ameli / 18.07.2011, 22:38

Я також фанат природної краси диких журавлів. А останнє фото бійки - справжній скарб!

Зображення користувача Stranger.
Stranger / 31.05.2011, 22:34

Много лет назад, когда не было цифровой фотографии, помню то удовольствие - когда снятый кадр постепенно проявляется на фотобумаге в ванночке с проявителем и ты понимаешь что он по настоящему уникален! Это непередаваемое чувство. Представляю удовольствие людей, которые сделали эти снимки.

Зображення користувача Tyler_Durden.
Tyler_Durden / 27.05.2011, 23:32

Клас. Які вони всі різноманітні та цікаві

Читайте також

Транспортно-дорожний комплекс – одне з найпотужніших джерел забруднення навколишнього середовища. Крім того, транспорт – основне джерело шуму у містах, а також джерело теплового забруднення.

X

Вхід

Завантажую...