Better Place будує станції гарячої заміни акумуляторів для електромобілів

Better Place будує станції гарячої заміни акумуляторів для електромобілів

Американська компанія Better Place вийшла на новий етап свого розвитку - побудувала і запустила в роботу першу в світі станцію гарячої заміни акумуляторних батарей для електричних таксі.

У ході 90-денного тесту дев'ять спеціально відібраних водіїв, а також команда розробників будуть вивчати дальність пробігу авто, час, що йде на зміну батарей, і їх зношення в реальних умовах. До речі, батареї надала компанія A123 Systems. За попередніми розрахунками, кожна машина зможе проїхати на одній зарядці близько 300 кілометрів.

Якщо експеримент пройде вдало, то, можливо, всі таксопарки Токіо поступово перейдуть на електромобілі проекту Better Place, а це 60 тисяч машин, для яких потрібно буде побудувати не менше 300 "змінних" станцій.

"Таксі зможуть змінювати порожні батареї на заряджені за менший проміжок часу, ніж знадобилось би для наповнення бака звичайним паливом. Таким чином електромобілі будуть постійно перебувати в русі, що вкрай необхідно для таксі", - пише в блозі компанії Кіетакі Фудзії (Kiyotaka Fujii), президент японського відділення Better Place.

Незважаючи на те що таксі становлять лише 2% від усього пасажирського транспорту міста, саме їм приписують 20% викидів CO2 в атмосферу. Японський уряд вважає, що перехід на електромобілі допоможе країні досягти поставленої мети - до 2025 року знизити викиди вуглекислого газу на 25%.

X

Вхід

Завантажую...