Дослідницькі програми в екології

See video

Як влаштована екологія і які існують складності у її вивченні, викладанні і розумінні? Що таке макроекологія? І від чого залежить динаміка чисельності? Про це розповідає доктор біологічних наук Леонард Поліщук.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Влодко.
Влодко / 18.08.2013, 14:20

вітаю! досить цікаве відео, проте, воно російською мовою, тобто, не завжди вдається встигати за думкою професора... ідеально було б додати українські субтитри до відео, дякую!

Зображення користувача mia.
mia / 18.08.2013, 19:14

Доброго дня. Ми стараємось, щоб вся інформація на сайті була українською. Всі текстові та графічні матеріали перекладаються. Але з перекладом відео у нас поки що не склалось. Це складно з технічної точки зору та з правової. По-перше, немає субтитрів на мові оригіналу, тому мова йде вже не тільки про переклад, а ще й про створення субтитрів з нуля, таймінг, вшивку в відео і т.д. Наразі у нас немає кому цим займатись. По-друге, після всіх цих операцій потрібно завантажити відео на той самий YouTube, де починаються проблеми з авторськими правами (аж до того, що сам сервіс не пропускає відео). Як варіант, іноді ми публікуємо переклад у вигляді тексту під відео, але з субтитрами, звісно, було б краще. Тому поки що питання залишається відкритим.

Читайте також

Гідравлічний розрив пластів — або «фрекінг», від англ. «fracking», що є скороченням від «hydraulic fracturing» — технологія буріння, яка використовується для видобутку нафти та природного газу зі сланцевих відкладень. Сьогодні фрекінг — одна з найбільш обговорюваних екологічних та політичних проблем.

X

Вхід

Завантажую...