Екологічна катастрофа чи геноцид в Україні

Екологічна катастрофа чи геноцид в Україні

Фільм знято на замовлення Громадського руху "За право громадян на екологічну безпеку" на студії Акцент-медіа. Як запевняють автори ідеї, це єдине відео, що доступне on-line, у якому розповідається про реальний стан речей з екологією у країні. Ми вирішили підтримати це починання і розмістити дане відео у нас на сайті.

Обговорення відео на http://ecopravo.org.ua/2010/02/09/genocid/

 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Гість Еколог.
Гість Еколог / 01.01.2013, 20:28

Суперреальний трилер. Впадає в око, що на фоні цього хімкошмару зелень в основному продовжує зеленіти. Тому є надія, що після нашої загибелі від самоотруєння рослини відновлять чистоту середовища для тварин, що уціліють десь по щілинах. Але це вже без нас - Гомо продажнікус і Гомо безумнікус.

Зображення користувача Гість.
Гість / 29.11.2012, 19:13
Зображення користувача Гість.
Гість / 10.05.2010, 20:43

как скачать?

Зображення користувача Stranger.
Stranger / 10.05.2010, 22:44

Если пользуетесь браузером Опера то после полной загрузки файл можно найти примерно тут (при стандартной установке) :
C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Opera\Opera\cache
файл 95,9м, видео в формате flv

Зображення користувача mia.
mia / 10.05.2010, 20:57

Взагалі то, завантаження відео з сайту не передбачене. Але, ймовірно, існують спеціальні сервіси, які дозволяють завантажити відео з вімео.ком

Читайте також

Наша планета продовжує вбирати більше енергії, ніж повертає в космос, з'ясували дослідники з США та Франції. І це незважаючи на надзвичайно довгий і глибокий останній сонячний мінімум, який означав скорочення потоку променів, які надходили від нашої зірки. Група вчених, очолювана Джеймсом Хансеном (James Hansen), директором Інституту космічних досліджень Годдарда (GISS), виконала найбільш точний на даний момент розрахунок енергетичного балансу Землі за період з 2005 по 2010 рік включно.

X

Вхід

Завантажую...