Екологічна катастрофа чи геноцид в Україні

Екологічна катастрофа чи геноцид в Україні

Фільм знято на замовлення Громадського руху "За право громадян на екологічну безпеку" на студії Акцент-медіа. Як запевняють автори ідеї, це єдине відео, що доступне on-line, у якому розповідається про реальний стан речей з екологією у країні. Ми вирішили підтримати це починання і розмістити дане відео у нас на сайті.

Обговорення відео на http://ecopravo.org.ua/2010/02/09/genocid/

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Гість Еколог.
Гість Еколог / 01.01.2013, 20:28

Суперреальний трилер. Впадає в око, що на фоні цього хімкошмару зелень в основному продовжує зеленіти. Тому є надія, що після нашої загибелі від самоотруєння рослини відновлять чистоту середовища для тварин, що уціліють десь по щілинах. Але це вже без нас - Гомо продажнікус і Гомо безумнікус.

Зображення користувача Гість.
Гість / 29.11.2012, 19:13
Зображення користувача Гість.
Гість / 10.05.2010, 20:43

как скачать?

Зображення користувача Stranger.
Stranger / 10.05.2010, 22:44

Если пользуетесь браузером Опера то после полной загрузки файл можно найти примерно тут (при стандартной установке) :
C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Opera\Opera\cache
файл 95,9м, видео в формате flv

Зображення користувача mia.
mia / 10.05.2010, 20:57

Взагалі то, завантаження відео з сайту не передбачене. Але, ймовірно, існують спеціальні сервіси, які дозволяють завантажити відео з вімео.ком

Читайте також

Тварини вміють багато. Афаліни, які мешкають біля берегів Австралії, відламують шматки губок і скребуть ними по дну, сполохуючи рибу, що зачаїлась у піску чи між каміння. Ця методика полювання дуже ефективна, але вона не вроджена, їй потрібно вчитись. Репутація умільців давно і міцно закріпилась за шимпанзе. Ці мавпи вивуджують мурах і термітів, опускаючи в їх гнізда тонкі палички. Вони також освоїли більш досконалий спосіб розколювання горіхів. Ці методики теж доводиться опановувати, і пройде не один рік, перш ніж юна мавпа навчиться у матері правильно розбивати горіх.

X

Вхід

Завантажую...