Енергетичні потреби країн світу в опаленні та кондиціюванні

Енергетичні потреби країн світу в опаленні та кондиціюванні

Перед вами карти, на яких кожній країні світу присвоєні показники денний рівень нагрівання та денний рівень охолодження. Денний рівень нагрівання (ДРН) показує потреби в енергії, необхідної для опалення будинків та робочих приміщень до 18°C – комфортної для людини температури. Денний рівень охолодження (ДРО), відповідно, показує потреби в енергії, необхідної для кондиціювання будинків та робочих місць до комфортних 18°C.

Якщо у певної країни денний рівень нагрівання вищий за денний рівень охолодження, така країна витрачає більше енергії на опалення (це характерно для країн з холодним кліматом). Якщо ж перевищує денний рівень охолодження, більша частина енергії в такій країні витрачається на кондиціювання (характерно для країн з теплим кліматом).

ДРН та ДРО розраховуються на душу населення, тобто це середні показники по країні.

Енергетичні потреби країн світу в опаленні

Енергетичні потреби країн світу в кондиціюванні

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Гість.
Гість / 16.11.2012, 23:24

так люблю ваш сайт, ви все щось цікаве опубліковуєте!!!!!

Читайте також

Болота — це наземні екосистеми, рівень води в яких знаходиться на або поблизу поверхні впродовж усього вегетативного періоду. Крім того, в період насичення водою ці екосистеми вкриті активною вищою рослинністю. Ще одне визначення боліт — це амфібіальні ландшафти з домінуванням вищої рослинності. «Амфібіальні», тому що організми, які населяють ці екосистеми, повинні бути пристосованими до життя як у воді, так і на суші, оскільки життя в болотах — це щось середнє між наземним і водним способами існування.

X

Вхід

Завантажую...