Envirometer - короткометражний анімований фільм від MAKE

Envirometer - короткометражний анімований фільм від MAKE

Все добре в міру, в усьому має бути баланс. Навіть в охороні навколишнього середовища. Про це і розповідає мультфільм «Envirometer» від американської анімаційної студії MAKE. Цей короткий анімаційний фільм досліджує, що відбувається коли охорона природи та індустріалізація поринають у справжнісіньку боротьбу без правил.

Простий акт утилізації сміття стає джерелом натхнення як для борців за збереження навколишнього середовища, так і для індустріальних компаній, що призводить до бійки, яка регулюється фантастичною вимірювальною штукенцією, відомою як Envirometer. Конфлікт загострюється і вчинки персонажів стають дедалі більш руйнівними та егоїстичними. І лише богоподібний Envirometer зможе об'єднати протилежні точки зору і створити прогресивний світ, де кожен може жити в гармонії.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Вадим.
Вадим / 08.04.2012, 18:11

класний мульт=) :OK:

Зображення користувача Йова.
Йова / 19.03.2012, 23:28

добрый мультик))

Читайте також

Дефіцит прісної води – одна з найважливіших проблем людства, яку воно намагається вирішити як на планетарному рівні, так і на рівні окремих країн. Питання дефіциту водних ресурсів в Україні – одна з найгостріших екологічних проблем держави, а зниження якості питної води сьогодні як ніколи турбує населення.

X

Вхід

Завантажую...