Envirometer - короткометражний анімований фільм від MAKE

Envirometer - короткометражний анімований фільм від MAKE

Все добре в міру, в усьому має бути баланс. Навіть в охороні навколишнього середовища. Про це і розповідає мультфільм «Envirometer» від американської анімаційної студії MAKE. Цей короткий анімаційний фільм досліджує, що відбувається коли охорона природи та індустріалізація поринають у справжнісіньку боротьбу без правил.

Простий акт утилізації сміття стає джерелом натхнення як для борців за збереження навколишнього середовища, так і для індустріальних компаній, що призводить до бійки, яка регулюється фантастичною вимірювальною штукенцією, відомою як Envirometer. Конфлікт загострюється і вчинки персонажів стають дедалі більш руйнівними та егоїстичними. І лише богоподібний Envirometer зможе об'єднати протилежні точки зору і створити прогресивний світ, де кожен може жити в гармонії.

 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Вадим.
Вадим / 08.04.2012, 18:11

класний мульт=) :OK:

Зображення користувача Йова.
Йова / 19.03.2012, 23:28

добрый мультик))

Читайте також
Чи зможе морська вода зарадити прісноводній кризі?

За прогнозами, у 2025 році 1,8 мільярда осіб проживатиме в районах крайнього дефіциту води. Опріснення води - видалення солей з морської води - все частіше пропонується як вирішення цієї проблеми. Але перш, ніж опріснення зможе внести реальні зміни у вирішення прісноводної кризи, яка невпинно насувається, потрібно подолати перешкоди, які роблять цей процес дорогим та неефективним.

X

Вхід

Завантажую...