Кохання, рециклінг і молочні пляшки

Кохання, рециклінг і молочні пляшки

Британська громадська організація Friends of the Earth (Друзі Землі), за допомогою кінематографічної компанії Catsnake, випустила незвичайний соціальний фільм про необхідність переробки використаної упаковки.

«Це фільм про кохання двох молочних пляшок. Простежте їх долю від моменту розливу до звалища. Фільм не залишить вас байдужим. Цей фільм міг би мати щасливий кінець, якби пляшки разом вирушили на переробку», - пояснює Нікі Стокс (Nicky Stocks), представник організації.

За допомогою цього короткометражного фільму, Friends of the Earth закликає якомога більше упаковки відправляти на вторинну переробку, створювати нові компанії, які займаються рециклінгом.

 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача ekolife.
ekolife / 23.04.2013, 17:31

Дуже зворушливо!

Зображення користувача Гість.
Гість / 02.04.2013, 12:58

шедевр

Зображення користувача anna.
anna / 18.05.2012, 21:58

шкода, шо таке кохання закінчилось так сумно...

Зображення користувача sma4nen6ka.
sma4nen6ka / 29.03.2012, 15:31

Класний фільмик! Цікавий задум!! :OK:

Читайте також

Тварини вміють багато. Афаліни, які мешкають біля берегів Австралії, відламують шматки губок і скребуть ними по дну, сполохуючи рибу, що зачаїлась у піску чи між каміння. Ця методика полювання дуже ефективна, але вона не вроджена, їй потрібно вчитись. Репутація умільців давно і міцно закріпилась за шимпанзе. Ці мавпи вивуджують мурах і термітів, опускаючи в їх гнізда тонкі палички. Вони також освоїли більш досконалий спосіб розколювання горіхів. Ці методики теж доводиться опановувати, і пройде не один рік, перш ніж юна мавпа навчиться у матері правильно розбивати горіх.

X

Вхід

Завантажую...