Корабель на сонячних батареях готується до навколосвітньої подорожі

Корабель на сонячних батареях готується до навколосвітньої подорожі

Від творців Solar Impulse.

Всього кілька місяців відділяють Energy Observer від того, щоб стати першим «сонячним» судном, яке спуститься на воду. Коли це станеться, це змінить наше уявлення про морські перевезення.

30-метровий катамаран, за підтримки тих же людей, які підняли в небо Solar Impulse, готується відправитись у кругосвітній рейс в лютому наступного року.

Звичайно, історія «зелених» кораблів дуже тривала: вітрильники використовували енергію вітру впродовж тисячоліть. Але самохідний човен, що працює від турбін, сонячної енергії і електролізних процесів, без жодних додаткових джерел живлення, є абсолютно новим для морів.

Під час подорожі, яка займе шість років, заплановано понад 100 зупинок по всьому світу.

 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.
Читайте також

Коли ми говоримо про екологію бактеріофагів, тобто вірусів бактерій, ми маємо на увазі буття організмів, хоч бактеріофагів і складно назвати повноцінними організмами. Але, тим не менш, це біологічні об’єкти і, як і інші живі організми, вони існують в певному середовищі в оточенні інших живих істот. На них, як і на інші об’єкти в біосфері, діють різноманітні фізико-хімічні фактори середовища. Це призводить до зміни динаміки і складу їх популяції, а вони, в свою чергу, впливають на своє оточення.

X

Вхід

Завантажую...