Метеорологічні дані на неоновій інтерактивній карті

Метеорологічні дані на неоновій інтерактивній карті

Глобальна система прогнозування (GFS) Національної метеорологічної служби США відстежує погоду в світі. Але досі весь цей неймовірний об’єм даних якщо і візуалізовувався, то зрозуміти ці візуалізації без наукового ступеня в галузі метеорології було не просто. Чого не скажеш про «Earth Wind Map» — естетично привабливу та зрозумілу масштабовану карту, за допомогою якої можна дізнатись силу та напрямок вітрів, які дмуть в будь-якому куточку Землі. Карта працює практично в режимі реального часу — дані від GFS оновлюються кожні три години.

Earth Wind Map — інтерактивна карта. Вона виконана у вигляді глобуса, який можна крутити, наближувати та віддаляти — як завгодно. Слабкі вітри нанесені на карту тонкими зеленими рисками, сильні — довгими яскраво-жовтими смужками. Найбільш сильні повітряні потоки мають червоний колір. Здійсніть навколосвітню подорож та порівняйте легкі літні вітерці над північною Бразилію з закрученими поривчастими вітрами на північно-східному узбережжі Японії — гіпнотичним та барвистим нагадуванням мінливої погоди нашої планети.

Скористатись сервісом можна за посиланням.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача hannawinner.
hannawinner / 07.02.2014, 17:23

Дякую дуже! Для орнітологів - це неоціненний скарб. Колеги також дякують :)

Якщо бачили фільм "Большой год" ви мене зрозумієте ;)

Зображення користувача mia.
mia / 11.02.2014, 15:52

Спеціально подивились цей фільм. Раніше оминали його, а виявляється - дарма!

Читайте також

Азот складає 79% атмосфери, але величезна кількість живих істот не здатні прямо використовувати цей запас азоту. Спочатку він повинен бути зафіксованим спеціалізованими мікроорганізмами.

X

Вхід

Завантажую...