Найбільш небезпечні мешканці Середземномор’я

Найбільш небезпечні мешканці Середземномор’я

Зазвичай, задуматись над сенсом екологічно спрямованої агітки, це останнє, що зробить пересічна людина. Але з цією інфографікою все не так. Природно, перша думка при погляді на неї: "Це якісь загадкові рибини". Але як тільки мозок наздожене очі, стане ясно, що риба насправді ніяка не риба, а художньо пожмакане сміття, яке знайшли в Середземному морі, або в будь-якій іншій водоймі.

Щодня у всьому світі 8 мільйонів тонн відходів насичують море. Все це сміття є породженням людської діяльності. Ці відходи надходять з туалетів, вулиць, канав та пляжів в море, руйнуючи морське життя. Але ви можете це зупинити.

Щоб збільшити, клікніть на зображенні

 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача sma4nen6ka.
sma4nen6ka / 19.03.2012, 16:57

Жах!! Немає страшнішого звіра на планеті, ніж людина!! Ми гадимо всюди, навіть там, де не бачимо!

Зображення користувача hannawinner.
hannawinner / 05.11.2012, 16:50

Погоджуюсь! А такі плакати на пляжах би повивішувати...

Читайте також

Теорія виснаження озонового шару полягає в тому, що штучно створена речовина під назвою хлорфторвуглець накопичується в стратосфері і руйнує озоновий шар. В результаті на Землю потрапляє все більше ультрафіолетової радіації в поганому діапазоні, так званому діапазоні B. Але історія цієї теорії чудова, оскільки, по-перше, для доказу виснаження озонового шару був проведений, можливо, єдиний масштабний геоекологічний експеримент, і, по-друге, вона має хепі-енд: ми фактично закрили цю тему.

X

Вхід

Завантажую...