Невпинне "зменшення" планети Земля

Невпинне "зменшення" планети Земля

Наша планета з кожним роком невпинно зменшується. Але мова йде не про зменшення геометричних розмірів земної кулі. Численні зображення Землі на ілюстрації означають площу суші в гектарах, що припадає на кожного жителя планети.

У 1900 році на кожного жителя Землі припадало 7,91 га, зараз - близько 2 га (для кожної конкретної країни ці значення відрізняються). У 2030 році на кожного жителя планети припадатиме 1,69 га землі. Графіки, представлені на ілюстрації, показують зміни відповідно:

  • в обсягах світової торгівлі за 1987-2005 роки (трильйони доларів);
  • в світовому ВВП за 1987-2004 роки (трильйони доларів);
  • в емісії CO2 за 1990-2003 роки (мільярди тонн);
  • в площі сільськогосподарських земель за 1987-2002 роки (відсотки від площі суші).
 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.
Читайте також

Всесвітній день водних ресурсів проводиться щорічно 22 березня з метою звернення уваги на важливості доступу до прісної води, а також пропагування методів сталого використання прісноводних ресурсів. Тема «Вода і продовольча безпека» займає важливе місце в порядку денному трьох великих міжнародних заходів, які проходять в цьому році - Всесвітнього водного форуму, Всесвітнього дня водних ресурсів і Всесвітнього тижня води, в ході яких будуть розглянуті питання взаємовідносин між водопостачанням і виробництвом продуктів харчування, а також можливість прогодувати зростаюче населення в межах наших ресурсів прісної води.

X

Вхід

Завантажую...