Пісок під мікроскопом

Пісок під мікроскопом

Щоб побачити новий світ, необов'язково їхати за тисячі кілометрів. Достатньо подивитись під ноги. Химерні фігурки, які переливаються на світлі різними кольорами, — насправді збільшений в 100 раз звичайний пісок з пляжу гавайського острова Мауї.

Прозорі безформні кристали — частинки кварцу, які пролежали в океані мільйони років. А «рогатки» — фрагменти скелета морських губок. Жовті «стільники» і «кукурудзяні качани» іншої природи. Це залишки одноклітинних організмів форамініфер, знаменитих візерунчатими мушлями. Блакитний камінчик з бульбашками теж органічного походження. Це обривок пластини, яка вкривала тіло юного морського їжака.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Тарас5.
Тарас5 / 06.09.2014, 15:04

Гаваї :-)

Зображення користувача MrVigner.
MrVigner / 05.06.2014, 17:53

Невже це по такому ми ходимо босими ногами на пляжі))

Зображення користувача ML.
ML / 02.06.2014, 15:05

Тут треба уточнювати, що це - морський пісок, не той, що з кар'єрів.

Читайте також
У Північному Льодовитому океані виявлена прісноводна опуклість

В західній частині Північного Льодовитого океану виявлено велику опуклу область з прісною водою. При цьому «прісноводна бульбашка» постійно росте – зараз вона займає близько 8000 кубічних кілометрів, вирісши з 2002 року приблизно на 15 см. За думкою вчених, це може бути результатом дії сильних вітрів, які нагнітають інтенсивну океанічну течію в північній полярній області, спрямовану за годинниковою стрілкою та названу круговоротом Бофорта.

X

Вхід

Завантажую...