Погана таксономія може вбити

Погана таксономія може вбити

На логотипі відомого мікологічного журналу Mycotaxon красується напис «Bad taxonomy can kill». Мікологія, наука про гриби, — одна з біологічних дисциплін, де помилка в видовій ідентифікації може коштувати життя. Безліч людей загинуло через те, що не зуміли відрізнити бліду поганку від сироїжки або печериці.

Для міколога (як і для досвідченого грибника) така «плутанина» — верх непрофесіоналізму, оскільки бліда поганка, сироїжка і печериця — види з різних родин, вони добре розрізняються не лише зовні, але і за запахом та місцем зростання. Куди складніші ті випадки, коли їстівний і отруйний гриби-двійники відносяться до одного роду, і навіть спеціалісти можуть не відразу розпізнати в них різні види.

Так, в 1955 році японський міколог Цугуо Хонго описав отруйний вид сироїжок Russula subnigricans, який росте не лише в Японії, але і в Китаї та США. Зовні цей вид схожий на цілком їстівну сироїжку Russula nigricans. Поширений їстівний гриб-зонтик Macrolepiota mastoidea в Японії має отруйного двійника Macrolepiota neomastoidea, описаного тим же Хонго в 1970 році. У 1979 році французький міколог Марсель Бон описав ще один отруйний гриб-зонтик Macrolepiota venenata, який зовні практично не відрізняється від відомого своїм неповторним смаком червоніючого гриба-зонтика Macrolepiota (=Chlorophyllum) rhacodes. Схожість цих двох грибів настільки значна, що багато спеціалістів досі вважають Macrolepiota venenata лише отруйною формою Macrolepiota rhacodes.

Про те, що гриби з різних місць можуть сильно відрізнятись за своєю токсичністю, відомо давно. Так, строчки Gyromitra esculanta, зібрані на території Німеччини, мають надзвичайно високий вміст токсину гіромітрину, в той час як їх французькі «колеги» вживаються місцевим населенням без будь-яких наслідків. У блідої поганки, зібраної в околицях Нью-Йорку, смертельного токсину фалоїдину в три з гаком разів більше, ніж у поганок з Італії.

І все ж припущення про те, що один і той же вид грибів може бути і їстівним, і смертельно отруйним, залишається досить спірним, і у всіх подібних випадках необхідно перевіряти видову приналежність за допомогою аналізу ДНК. Саме з таким випадком нещодавно зіткнулись в Китаї. У 2012 році група китайських вчених описала новий вид гриба Trogia venenata, який з 1978 року став причиною смерті більш ніж 400 осіб у провінції Юньнань. Зовні цей гриб дуже схожий на Trogia infundibuliformis, який їдять в Південно-Східній Азії. Хоча і відрізняється деякими мікроскопічними ознаками, а також тим, що росте в субтропічній гірській області, в той час як Trogia infundibuliformis — поширений тропічних вид. Самостійність нового виду підтверджена аналізом ДНК. З Trogia venenata були виділені два невідомих раніше токсини з групи амінокислот, які були виявлені в крові раптово померлого чоловіка. Вчені вважають, що ці амінокислоти призводять до руйнування м'язових клітин серця. Подібні за дією токсини нещодавно були виділені з зеленушки Tricholoma equestre, яка широко вживається, наприклад, в Білорусі та Польщі. В Європі зафіксовані щонайменше три достовірних випадки смертельних отруєнь цим грибом.

Навряд чи непримітна Trogia venenata привернула б увагу мікологів, якби не низка загадкових смертей. Можна лише здогадуватись, скільки подібних «грибів-убивць» залишається досі нерозпізнаними і неописаними, хоча, безсумнівно, це не стосується добре відомих їстівних грибів, які ростуть в Україні. Тому в черговий раз варто нагадати давнє правило грибників: збирайте тільки те, в чому ви абсолютно впевнені.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.
Читайте також
Водний слід країн світу

Крім вже знайомого нам «вуглецевого сліду» («carbon footprint») існує також «водний слід» («water footprint»), який визначається як обсяг води, необхідний для виробництва товарів і послуг. Цей термін, як правило, застосовується у відношенні споживача води (людини, організації, країни) і враховує джерело споживаної води, а також час/інтенсивність споживання. Крім «водного сліду» зустрічається й інше близьке йому (більш спрощене) поняття - «віртуальна вода», у яку входять витрати води на всіх етапах виробництва будь-якого товару або послуги.

X

Вхід

Завантажую...