Прання без води та прального порошку

Прання без води та прального порошку

Людство вже навчилось готувати їжу дивними способами: варити без води та смажити без масла. Прийшла черга прання. Група вчених з університету Лідса розробила оригінальну методику прання в домашніх умовах.

Тепер замість води в пральній машині будуть використовуватися тисячі маленьких пластикових кульок. Для одного завантаження потрібно всього лише одна чашка води замість 40 літрів і ніяких пральних порошків.

Секрет (який компанія тримає в секреті) полягає в хімічному складі кульок, здатних абсорбувати забруднення з тканини і вбити бактерії, що викликають неприємний запах. В результаті, нова технологія прання економить не тільки воду, але й енергію на підігрів води та віджимання, а також ресурси для виробництва та утилізації прального порошку.

1773 4

Коментарі

Пишіть, будь-ласка, про свої враження щодо статей в коментарях.
Сайт зроблено для людей і тому нам важливо знати Вашу думку.
show-smile

Зображення користувача Гість.
Гість 30.12.2009, 02:11

а скільки живої природи постраждає при виготовленні цих кульок? А їх рециклінг?..
ото ж бо й воно...

найкраще - пранняз мініммальною кількістю порошку при низьких температурах. Замість розміщення у вашому блозі картинки з міткою води 90"Цельсія, ви б розмістили б таку ж, але з температурою 30". Відомо, зо людина запам"ятовує картинки. А прання при високих температурах згубно впливає на оточуюче середовище, враховуючи, скільки механізмів і природніх сил затрачується на підігрів води, та ж електрика....

Зображення користувача mia.
mia 30.12.2009, 13:33

Відповіді на питання технологічного плану раджу пошукати на сайті виробника або скористатись більш об'єктивними інтернет-ресурсами, а не керуватись в своїх судженнях лише власними здогадами.

А стосовно другого абзацу Вашого коментаря - повністю з Вами згодна. Але є одна маленька деталь - на зображенні написано не "90 по Цельсію", а "на 90 % менше води". Будьте уважніші =)

Зображення користувача Roootooor.
Roootooor 03.12.2009, 16:17

Хотелось бы увидеть это в работе и узнать хотя бы принцип состава... Абсорбирование грязи эт понятно, но уничтожение бактерий - именно эта часть состава интересна.

Зображення користувача mia.
mia 03.12.2009, 16:25

Подробиці на сайті виробника. Щоправда, там все англійською... Але є відео і написано досить просто.

X

Вхід

Завантажую...