Проблема харчових відходів в розвинених країнах

Проблема харчових відходів в розвинених країнах

Продовжуючи тему відповідального споживання, представляємо вам інфографіку "Харчові відходи", покликану показати всю серйозність даної проблеми. Але перед цим згадаємо: що ж таке ці харчові відходи?

Отже, харчові відходи - це продукти харчування, які повністю або частково втратили свої первинні споживчі властивості в процесах їх виробництва, переробки, застосування або зберігання. Як випливає з визначення, їх не уникнути, але, з іншого боку, їх можна обмежити. Про те, як це можна зробити на рівні споживання, ми вже писали. А про те, на скільки серйозною стала ситуація з харчовими відходами в розвинених країнах, на прикладі США та Великобританії, пропонуємо вам прочитати далі.

 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Гість.
Гість / 05.03.2012, 20:10

я не розумію як можна так поводитися з продуктами, особливо враховуючи ситуацію в африканських країнах, просто в голову не вкладається!!! І головне що все це відбувається в епоху "гуманності" по відношенню до співмешканців і планети загалом.

Зображення користувача Tyler_Durden.
Tyler_Durden / 29.11.2010, 02:39

Ненавиджу неекономність... А колись людям чогось з цього може дуже не вистачати, та що там казати деякі люди зараз не доїдають...

Читайте також
Забруднення водних ресурсів

Коли на початку жовтня 2010 року в угорську річку Марцаль вилилось близько 184 млн. галонів (697 млн. літрів) виробничих відходів, з’явилась загроза зараження водопостачання арсеном і ртуттю, а також загроза виродження річок, як на місці катастрофи, так і на сотні кілометрів вниз за течією. В певному сенсі, катастрофа в Угорщині була попереджувальним сигналом. Де ж ще може статися екологічне лихо?

X

Вхід

Завантажую...