Проблема харчових відходів в розвинених країнах

Проблема харчових відходів в розвинених країнах

Продовжуючи тему відповідального споживання, представляємо вам інфографіку "Харчові відходи", покликану показати всю серйозність даної проблеми. Але перед цим згадаємо: що ж таке ці харчові відходи?

Отже, харчові відходи - це продукти харчування, які повністю або частково втратили свої первинні споживчі властивості в процесах їх виробництва, переробки, застосування або зберігання. Як випливає з визначення, їх не уникнути, але, з іншого боку, їх можна обмежити. Про те, як це можна зробити на рівні споживання, ми вже писали. А про те, на скільки серйозною стала ситуація з харчовими відходами в розвинених країнах, на прикладі США та Великобританії, пропонуємо вам прочитати далі.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Гість.
Гість / 05.03.2012, 20:10

я не розумію як можна так поводитися з продуктами, особливо враховуючи ситуацію в африканських країнах, просто в голову не вкладається!!! І головне що все це відбувається в епоху "гуманності" по відношенню до співмешканців і планети загалом.

Зображення користувача Tyler_Durden.
Tyler_Durden / 29.11.2010, 02:39

Ненавиджу неекономність... А колись людям чогось з цього може дуже не вистачати, та що там казати деякі люди зараз не доїдають...

Читайте також

Поведінка тварин цікавить людей не одну сотню років. Але наука етологія (від грецького слова «етос» – норов, звичай) з’явилась лише на початку ХХ століття. Цей розділ зоології займається всіма аспектами поведінки тварин, але найбільшу увагу приділяє питанням взаємин між ними, завоювання ними певного соціального статусу.

X

Вхід

Завантажую...