В Криму планують почати будівництво вітроелектростанцій

В Криму планують почати будівництво вітроелектростанцій

До кінця року в Криму планується почати будівництво першої черги трьох вітроелектростанцій (ВЕС): Західно-Кримської (Чорноморський район), Казантипської (Ленінський район) та Бахчисарайської. Всього на півострові реалізується 15 інвестиційних проектів у галузі вітроенергетики вартістю понад 7 млрд євро.

Проблемам розвитку відновлювальної енергетики в Автономній Республіці Крим приділяється багато уваги у зв'язку із особливими вимогами до енергетичного комплексу регіону. По-перше, Крим є дефіцитним з точки зору наявності своїх власних генеруючих потужностей, і тому потребує створення нової генерації для задоволення потреб населення і промисловості. По-друге, рекреаційний характер регіону висуває досить високі екологічні вимоги до створення нової електростанції.

Але головною метою реалізації проектів є зменшення обсягу споживання природного газу шляхом заміщення традиційних енергоресурсів альтернативними джерелами енергії. І це цілком можливо, особливо враховуючи значний «вітровий потенціал» АРК.

До речі, в Криму вже працюють чотири підприємства вітроенергетики: "Водэнергоремналадка", Донузлавська ВЕС, Тарханкутська ВЕС і Східно-Кримська ВЕС. Так що вітроенергетичні тенденції України не можуть не тішити.

X

Вхід

Завантажую...