Відео від WWF - природа потребує реклами

Відео від WWF - природа потребує реклами

Екологічна реклама від природоохоронної організації WWF вже не раз з’являлась на сторінках «Екології життя». Її влучність, лаконічність та професіоналізм роблять екологічні заклики, які несе в собі ця соціальна реклама, дійсно доступними та зрозумілими. Але сьогодні ми не будемо передивлятись еко-плакати, як це було раніше. Перед вами перша збірка відео матеріалів від WWF.

Світ, в якому ми живемо

Почнемо з відносно нової кампанії WWF під назвою «Ми всі пов'язані». На перший погляд може здатися, що ми різні, але це помилка. Ми, і все що зроблено нашими руками, підпорядковується одним і тим же законам, законам природи.

Ми всі пов'язані

В рамках цієї ж кампанії студія Troublemakers та агенції Ogilvy і Mather Mexico створили ще один чудовий рекламний ролик, в якому його творці також постарались передати, наскільки тісно пов'язані між собою всі жителі нашої планети. При чому пов'язані в буквальному сенсі цього слова.

День з життя

WWF займається не лише збереженням зникаючих видів тварин. Учасники організації дбають про все багатоманітне життя нашої унікальної планети. Цей приголомшливий короткометражний фільм показує красу, тендітність і гнучкість природи – і в тому числі людини, чиє життя залежить від неї.

Космічний шимпанзе

Створений у співпраці між WWF, Беном Лі (Ben Lee) та Лео Барнеттом (Leo Burnett), короткометражний фільм «Космічний шимпанзе» доносить базові екологічні ідеї, впливаючи безпосередньо на емоції глядача. Після перегляду залишається багато питань, а музичний супровід в декілька раз підсилює побачене.

Все повертається

І завершає цю збірку ще одне відео з серії «Ми всі пов’язані». В сучасному світі ми пов’язані більше ніж будь-коли. Наші дії (або їх відсутність) впливають на нас іноді безпосередньо, але найчастіше більш складно та заплутано.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача igrunka.
igrunka / 12.08.2012, 15:40

Як же тут переглянути відео? Чи можна закачати на комп'ютер?

Зображення користувача mia.
mia / 12.08.2012, 16:46

Що саме у вас не виходить? Тільки що перевірили всі ролики - все працює, все показує :)

Зображення користувача Natalie.
Natalie / 22.07.2011, 18:50

Перше відео супер!!! Дуже дякую за сайт! Заходжу сюди щодня.

Зображення користувача ecolog.
ecolog / 21.07.2011, 20:40

Останнє відео - жесть. Але не зважаючи на жорстокість воно має нас чогось навчити. Зробивши щось, ми не знаємо як наша дія вплине на навколишній світ, і хто зна, чи не отримаємо ми назад те, що зробили.

Читайте також

Сьогодні більше половини 7-ми мільярдного населення Землі проживає в містах. За прогнозами, в найближчому майбутньому відсоток міського населення буде тільки збільшуватись. Цій темі присвячена цікава інфографіка від ЮНІСЕФ.

X

Вхід

Завантажую...