Візуалізація океанічних течій

Візуалізація океанічних течій

Студія аналітичної візуалізації Центру космічних польотів імені Годдарда (NASA Goddard Space Flight Center Scientific Visualization Studio) візуалізувала циркуляцію поверхневих вод Світового океану та представила відео з промовистою назвою «Невпинний океан» («Perpetual Ocean»).

Відеомодель охоплює період з червня 2005 року по грудень 2007 року. Візуалізація була зроблена з використанням супутникових даних та комп’ютерного моделювання — великі океанічні течії адаптовані відповідно до даних відео спостережень, в той час як маленькі формуються автоматично, відповідно до математичної моделі.

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача hannawinner.
hannawinner / 07.02.2014, 17:20

Така візуалізація вражає взагалі. Допомагає зрозуміти те, що вчили з метеорології на парах :) Дякуючи таким просторовим моделям можна будь-кому уявити процеси на нашій планеті навіть без спеціальної освіти. СУПЕР!

Зображення користувача Anatolii.
Anatolii / 09.01.2014, 19:07

Карибський басейн й Південна Атлантика - вражають!

Читайте також

Кінець XV — початок XVI ст. по праву носить назву епохи Великих географічних відкриттів. У 1492 р. італійський мореплавець Христофор Колумб відкрив Америку. У 1498 р. португалець Васко да Гама обігнув Африку і морським шляхом досяг Індії. У 1516 (17?) р. португальські мандрівники вперше досягли Китаю морським шляхом. А в 1521 р. іспанські мореплавці на чолі з Фернаном Магелланом здійснили першу кругосвітню подорож. Обігнувши Південну Америку, вони досягли Східної Азії, після чого повернулись до Іспанії. Ці подорожі стали важливим етапом у розширенні знань про Землю.

X

Вхід

Завантажую...