Візуалізація океанічних течій

Візуалізація океанічних течій

Студія аналітичної візуалізації Центру космічних польотів імені Годдарда (NASA Goddard Space Flight Center Scientific Visualization Studio) візуалізувала циркуляцію поверхневих вод Світового океану та представила відео з промовистою назвою «Невпинний океан» («Perpetual Ocean»).

Відеомодель охоплює період з червня 2005 року по грудень 2007 року. Візуалізація була зроблена з використанням супутникових даних та комп’ютерного моделювання — великі океанічні течії адаптовані відповідно до даних відео спостережень, в той час як маленькі формуються автоматично, відповідно до математичної моделі.

 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача hannawinner.
hannawinner / 07.02.2014, 17:20

Така візуалізація вражає взагалі. Допомагає зрозуміти те, що вчили з метеорології на парах :) Дякуючи таким просторовим моделям можна будь-кому уявити процеси на нашій планеті навіть без спеціальної освіти. СУПЕР!

Зображення користувача Anatolii.
Anatolii / 09.01.2014, 19:07

Карибський басейн й Південна Атлантика - вражають!

Читайте також

Цукровий буряк, водорості і навіть сміття з міських звалищ — що тільки не використовується в експериментах з пошуку альтернативи традиційному авіаційному пальному. І хоча біологічне паливо набагато дорожче за традиційне, науковців та авіаторів це не зупиняє.

X

Вхід

Завантажую...