Все як у звірів

Все як у звірів

«Все як у звірів» — передача про те, в кого люди такі. Ведуча програми Євгенія Тімонова розповідає пікантні факти з життя тварин, про які Микола Дроздов делікатно мовчав. Але хтось же повинен! Пропонуємо вам переглянути два найбільш нейтральні випуски передачі, все інше, не таке скромне, а також нові випуски «Все як у звірів» можна знайти на офіційному сайті програми.

Аксолотль: коли ж ти подорослішаєш?

В Північній та Центральній Америці живе амбістома, невелика амфібія з вологою шкірою і сумними очима. І там же, тільки не на суші, а у воді, живе вкрай миле створіння — аксолотль. Дихає аксолотль не легенями, а зовнішніми зябрами. В усьому іншому він схожий на амбістом, що й не дивно — адже він її власна личинка. Дивно інше: перехід в дорослу форму у аксолотля запускається, тільки якщо умови існування змінюються в гіршу сторону. А якщо комфорту аксолотля ніщо не загрожує, він так і залишиться личинкою до старості...

Вони роблять з нас зомбі. От паразити!

Вчені тільки недавно зайнялись безпосереднім вивченням того, як паразити впливають на свідомість своїх господарів. І самі були шоковані, настільки важко відрізнити власні думки від того, що нашептали твої глисти. Зомбі навколо нас. Нікому не можна довіряти, навіть власному котику. Особливо власному котику!

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.
Читайте також
Джерела діоксинів

Діоксини ніхто не розробляв в якості хімічної зброї, їх не використовували для сільського господарства в якості гербіцидів. Вони виникли в результаті хімічного виробництва як побічний продукт, створення якого ніхто не мав на меті. Продовжуючи серію публікацій про діоксини спробуємо детальніше проаналізувати джерела їх виникнення і з'ясувати походження діоксинів у навколишньому середовищі.

X

Вхід

Завантажую...