Якби все працювало на двигунах внутрішнього згоряння

Якби все працювало на двигунах внутрішнього згоряння

Концерн Renault-Nissan – один з перших найбільших автовиробників, які представили світу сучасні серійні електромобілі. І хоча окремо Renault і Nissan вибрали абсолютно різні стратегії розвитку цього перспективного напрямку, рекламні кампанії і маркетингова політика у них дуже схожі. Так, нещодавно у світ вийшли два рекламні відеоролики зі схожою концепцією – а що було б, якби все працювало від ДВЗ?

Компанія Renault готує до просування на ринок відразу п'ять моделей електромобілів різного класу (Kangoo, Fluence, Twizy, Zoe та Twingo), намагаючись догодити максимальній кількості потенційних покупців. Керівництво Nissan вирішило зосередитися на одній універсальній моделі Leaf, яка розрахована на найбільш масовий ринок автомобілів середнього класу.

Але розробляти і виводити на ринок одночасно декілька принципово нових автомобілів завдання не з простих. Тому Renault та Nissan серйозно взялись за свої рекламні кампанії, в рамках яких було створено ряд відеороликів, покликаних роз’яснити споживачу, чому все-таки варто переосмислити сучасний автотранспорт. Серед них особливо вирізняються два сюжети, розроблені для обох компаній, в яких показано гіпотетичний світ, де всі пристрої працюють на двигунах внутрішнього згоряння. Ідея цих відео показати, як архаїчно виглядають речі, які працюють від енергії примітивного двигуна, який гуркотить і викидає клуби диму і гару.

Ці рекламні ролики доносять до нас ідею про те, що людям не подобається і не дуже корисно дихати відпрацьованими газами бензинового двигуна. І для цього людина повинна самостійно зробити вибір сучасної продукції, яка зробить її життя більш здоровим і комфортним.

Отже, перший ролик від Renault:

Відео від Nissan:

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача hannawinner.
hannawinner / 04.09.2012, 22:55

ай, 2 останні відеоролики не відкриваються :( А ідея класна!

Зображення користувача mia.
mia / 05.09.2012, 14:24

Відеоролики оновлено, можете переглядати. Щоправда, робоче відео про те, як знімався ролик від Renault знайти не вдалось, тому замість трьох відеозаписів тепер два.

Зображення користувача hannawinner.
hannawinner / 11.09.2012, 12:04

Дякую :)

Зображення користувача Hange Knight.
Hange Knight / 02.07.2011, 18:28

А є можливість редагувати повідомлення після написання? А то трапляються "очепятки" ><

Зображення користувача mia.
mia / 02.07.2011, 19:04

Така можливість була. Ймовірно щось сталось після редизайну. Зараз виправимо.

Зображення користувача Hange Knight.
Hange Knight / 02.07.2011, 20:31

Опція "редагувати" з'явилась, доступ - ні.

Зображення користувача mia.
mia / 02.07.2011, 22:33

Дивно, у нас все працює. Спробуйте ще раз. Якщо не вийде, напишіть мені приватне повідомлення, щоб не перевантажувати цю сторінку коментарями не по темі. Я вам обов'язково відповім.

Зображення користувача Andrew_r224.
Andrew_r224 / 30.06.2011, 12:20

Відеоролики мені сподобались, та наскільки мені відомо, в Україні електромобілями усе доволі "туго". В столиці відкрили салон електромобілів, огидних на вигляд. Може ще десь, але це все, що мені відомо.

Зображення користувача mia.
mia / 30.06.2011, 12:41

Рано чи пізно ці моделі і у нас з'являться. А поки можна себе тішити тим, що є час щоб відкласти гроші))

Зображення користувача Hange Knight.
Hange Knight / 02.07.2011, 17:30

Звичайно, автомобіль - це ж така необхідність. Жити без нього неможливо. Тільки і мрій, що всунути свій зад на м'яке сидіння та зручно дістатись робочого місця, де знову позбавити себе мінімальної рухливості ;o
А-а, ще бажано чогось вжити перед сіданням за кермо та обов'язково створити дтп/збити пару осіб на зупинці - всі ж такі майстерні водії.

Держава має створити нормальну циркуляцію громадського транспорту, щоб позбутись як незручностей для пасажирів, так і надмірної к-сті бажаючих придбати залізну бляшанку 4х2(м). Має бути така транспортна система сполучення, щоб у людини не виникала думка про власне авто. Але й тут потрібно бути обережним, роблячи, все ж таки, акцент на тому сполученні, без якого ніяк не обійтись.
Правда, для багатьох авто є засобом самовираження - немає ж чим ще похизуватись ;/б - тому безнадійно.

Ну і, звичайно ж, пам'ятаємо, що конкретним шматкам лайна абсолютно не вигідна поява альтернативних джерел енергії: барель нафти ftw.

Зображення користувача mia.
mia / 02.07.2011, 18:04

Для когось дійсно необхідність. Для когось як ви і сказали. В будь-якому випадку електромобіль краща альтернатива бензиновим авто. Можливо існує і краща альтернатива електромобілю, наприклад, ті ж велосипеди, але не всі можуть на них їздити. Громадський транспорт штука хороша, але не скрізь він ходить. Були проекти про альтернативні транспортні системи, можете почитати. Але, знову ж, це поки лише проекти. Тому не можна як ідеалізувати авто (ставити собі його за мету життя і т.д.), так і занадто намовляти на них (деякі інваліди, наприклад, погано їздять на велосипедах). Без них поки що не обійдешся. Але ті, що є, мають бути максимально нейтральними.

Ймовірно вам не сподобався мій вислів "можна себе тішити тим, що є час щоб відкласти гроші". Я вас розчарую, але тут не малось на увазі що всі мають купляти авто. Це був жарт, який полягає у висміюванні того, що в Україні все з'являється з великою затримкою.

Зображення користувача Hange Knight.
Hange Knight / 02.07.2011, 18:27

З гумуром в мене все нормально, і абсолютно немає претензій до вас ;D Навпаки, дякую за ресурс з відповідним контентом.
Просто наголосив, що більшість обмежена такими приземленими речами як авто.

Про транспортну мережу: звичайно, вона не буде (і, скоріше навіть, краще не треба) включати всі необхідні суспільству кінцеві точки. Проте, якщо говорити про місто, і на лінію подати нормальні засоби пересування, з 5-хвилинною циркуляцією, то й пошановувачі власного простору не будуть жити лише мрією про коліщата ;o

Інваліди.. Це все зрозуміло. Я й наголошую, що потрібно максимально виключати такі шкідливі елементи з тих систем, де це можливо. Я не змушую весь світ завтра позбутись авто. Просто кожному потрібно задуматись. Щось я скотився до белетристики ;D
Цю тему можна розвинути хоч до "сенс життя"; мисляча людина це все й сама розуміє.

Автомобіль - це елемент техносфери, і тому негативне відношення до нього має завжди переважати схвальне %) Те, що електромобіль >> агрегату з двигуном внутр. згорання, зрозуміло. Залишилось донести цю цінну інформацію нафтовим магнатам ;D

ps. щось стосовно форуму вирішили? ;D

Зображення користувача mia.
mia / 02.07.2011, 19:17

Цілком з вами згодна. Щодо форуму - підключити його не проблема. Просто ми ще не впевнені що відвідувачам це дійсно потрібно. Мабуть варто провести якесь опитування щоб це з'ясувати.

Зображення користувача Stranger.
Stranger / 04.07.2011, 22:35

Численность пользователей похоже уже достигла(пусть это прозвучит дифирамбом создателям сайта) того уровня и качества когда у них возникает потребность общатся между собой. ИМХО - форум на сайте нужен. Осталось придумать для него формат и хотя бы какие то примитивные правила. Остальное в руках этих самих пользователей )))

Зображення користувача Hange Knight.
Hange Knight / 04.07.2011, 23:14

Встановити форум просто. І статут абсолютно не складно написати.
Одна з проблем, мабуть, в тому, що спочатку ресурс не передбачав наявність форуму. Тому й була внесена можливість коментувати статті безпосередньо. А це левова частка спілкування користувачів, яка б могла стати базою для жорстких дискусій ^_^.
Тому адміністрації необхідно або паралельно виносити ці коментарі у відповідні теми на форумі, або повністю відмовитись від зносок під статтею, остаточно перекочувавши на все той же форум.

Зображення користувача mia.
mia / 05.07.2011, 18:54

Коментування публікацій є коментуванням публікацій. Для спілкування ж дійсно потрібен форум. Це речі не пов'язані. Інша справа, що ставити досить важкий модуль потрібно осмислено. Якщо на цьому форумі буде одна людина - з нього немає жодної користі. Якщо ж виявиться, що у форумі зацікавлена достатня кількість відвідувачів - ми обов'язково його поставимо. Щоб це з'ясувати, ми запустили голосування (можете побачити його в правій колонці). Подальші обговорення цього питання прошу проводити безпосередньо в темі голосування.

Читайте також

Наприкінці четвертинного періоду по всіх континентах прокотилась хвиля масового вимирання великих тварин. Фахівці вже багато десятиліть сперечаються про те, що було головною причиною цього вимирання — кліматичні зміни чи діяльність первісних мисливців. Очевидно, що обидва чинники зіграли свою роль, проте питання про їх відносний внесок досі залишалось відкритим.

X

Вхід

Завантажую...