Фотографії від Navin Kander, переможця Prix Pictet Environment Award 2009

Недільний пікнік
Недільний пікнік

Навін Кандера (Navin Kander) зі своєю колекцією Янцзи, серії Довга Річка 2006 року, здобув перемогу на Гран Прі екологічної фотографії Prix Pictet Environment Award 2009. Фото переможця відображають як стрімко змінюється ландшафт і місцеве населення.

Янцзи є основною артерією довжиною в 6500 км, яка протікає по території Китаю від найдальшої точки в західних провінціях Цинхай і до Шанхаю на сході. Використовуючи річку в якості метафори постійних змін, Кандера сфотографував пейзажі та людей, що проживають уздовж її берега від гирла до витоку. Вздовж цих берегів живе більше людей, ніж на всій території США. Фотограф каже, що його роботи зображують "грубу силу" цивілізації вздовж річки. Також Кандера зізнається, що він відчував себе "повним аутсайдером" під час своєї подорожі, і пояснив її "кроком назад", який покаже людям їх довкілля. Пейзаж щоденно змінюється, як економічно так і фізично, каже Кандера. "Це фотографії, які ніколи більше не будуть зроблені".

Мотомийка
Мотомийка
Замерзла річка
Замерзла річка
Шанхай
Шанхай
Зруйнований міст
Зруйнований міст
Чунцін
Чунцін
Купальщики
Купальщики
Чансін
Чансін
 

 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Гість.
Гість / 12.11.2009, 00:44

Ой, такі гарні фото, супер!

Зображення користувача Stranger.
Stranger / 04.11.2009, 15:10

Похоже на декорации к фильму... о будущем.

Читайте також
Аварія в Фукусімі зіткнула дві енергетики

В різних країнах світу стартувала нова хвиля перевірок АЕС на безпеку. Це стало логічним кроком галузі після катастрофи в Японії. Разом з тим, ця подія дозволила прихильникам альтернативної енергетики заявити про її майбутню перемогу над атомною, хоча та ще не сказала свого останнього слова.

X

Вхід

Завантажую...