Фотографії тварин від James Wright

Песець
Песець

Британський фотограф Джеймс Райт (James Wright) працює в жанрі анімалістики і тішить наші очі яскравими та захоплюючими фотографіями тварин. В його портфоліо можна знайти як представників типової для Англії фауни, так і жителів сусідніх країн – наприклад, ісландських песців. Але хто б не опинився під прицілом камери Джеймса, на фото ми все одно неодмінно побачимо дивовижну композицію (природні фони часто не поступаються за красою самим «моделям») наповнену неповторним настроєм та добротою.

Олень
Олень
Фазан
Фазан
Тупик
Тупик
Песець
Песець
Пуночка
Пуночка
Песець
Песець
Зяблик
Зяблик
Песець
Песець
Песець
Песець
Олень
Олень
Песець
Песець
Кролик
Кролик
Лисиця
Лисиця
Вільшанка
Вільшанка
 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача Mila.
Mila / 13.01.2012, 21:05

Кролик супер)

Зображення користувача Гість.
Гість / 11.01.2012, 15:46

Ира, фотографа не правильно указала :) http://www.haarbergphoto.com

Зображення користувача mia.
mia / 11.01.2012, 16:06

Все правильно вказано, фото були взяті безпосередньо з різних портфоліо Джеймса Райта. А за цим посиланням немає жодного фото з альбому. Хоча раджу всім таки перейти по посиланню - фотографи (я так зрозуміла - сімейна пара) також дуже хороші і тематика схожа.

Зображення користувача Гість.
Гість / 11.01.2012, 16:58
Зображення користувача mia.
mia / 11.01.2012, 17:09

Фото зі схожим сюжетом насправді вистачає у різних фотографів. Досить типова картина - маленький песець в літній шубці на тлі яскравого лугу. Щось подібне ви вже могли бачити в наших збірках фотографій від National Geographic та у, власне, альбомі присвяченому песцю.

Дякую за посилання - думаю, читачам буде цікаво!

Зображення користувача Гість.
Гість / 11.01.2012, 15:28

Такі теплі фотографії) Це таке літо в Ісландії?

Зображення користувача mia.
mia / 11.01.2012, 15:33

Ну так, у песця темна шубка - значить літо :-)

Читайте також

Клімат змінювався набагато швидше, ніж пересувались масиви суші, і в сучасній картині географічного поширення організмів багато вказує на певні фази відновлення, яке відбувається після кліматичних зрушень. Для пояснення того, як виникли ареали тих чи інших видів, відомості про історичні зміни клімату необхідні тією ж мірою, що й уявлення про пристосованість організмів до сучасних умов існування. В ролі історичного фактора в таких випадках виступають, зокрема, плейстоценові заледеніння.

X

Вхід

Завантажую...