Життя на чотирьох квадратних метрах

Життя на чотирьох квадратних метрах

Гонконг – одне з найбільш густонаселених міст світу. На 1096 км² площі міста проживає більше 7 мільйонів чоловік. При цьому оренда житла в Гонконзі на 35% вища ніж у фінансовій столиці світу – Нью-Йорку. Тому майже половина жителів Гонконгу живе у вкрай скрутних умовах.

Місцева громадська організація Society for Community Organization намагається привернути увагу громадськості до сімей, які живуть у приміщеннях, площа яких становить менше 4 м². У таких вкрай скрутних умовах, на думку співробітників гонконгської громадської організації, проживає не менше 100 000 осіб.

Для того, щоб більше мешканців Гонконгу змогли отримати хоча б ці 4 м², здійснюються незаконні перепланування звичайних квартир нормальних розмірів, руйнуються капітальні стіни і змінюються маршрути евакуації. В результаті цілі родини живуть в кімнатах без зручностей, ще менших за наші «колясочні», в яких також примудряються жити деякі українці.

Життя у великих містах привабливе. Багато людей готові пожертвувати зручностями, здоров'ям, як фізичним, так і психічним, заради заробітку і можливості реалізувати свої здібності.

Життя на чотирьох квадратних метрах
Життя на чотирьох квадратних метрах
Життя на чотирьох квадратних метрах
Життя на чотирьох квадратних метрах
 

Коментарі

Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі.

Зображення користувача hannawinner.
hannawinner / 22.03.2013, 20:56

Мені здається, що краще жити в забитому селі, ніж у великому місті в таких умовах. Проте, я не можу судити, бо сама народилась у місті. Можливо в протилежному випадку говорила б інакше...

Читайте також

Канарки, чайки, мідії, дафнії, лишайники, бджоли, коти... Що може бути спільного у таких різних істот? Всі вони — живі індикатори, що попереджають людину про небезпеку.

X

Вхід

Завантажую...