Правила сайту

Правила поведінки

Для всіх відвідувачів сайту, зареєстрованих та гостей, ми склали список правил поведінки, покликаних зробити користування сайтом зручним, а спілкування приємним. За порушення цих правил на користувачів, які провинились, будуть накладатись санкції - починаючи від попереджень та закінчуючи закриттям доступу до сайту. Таким чином, на сайті забороняється:

1.1 Ображати інших відвідувачів сайту в будь-якій формі: заборонені будь-які прояви грубості та особисті образи.

1.2 Вживати будь-які нецензурні вислови.

1.3 Зловживати смайлами в коментарях.

1.4 Писати рекламні тексти та повідомлення комерційного характеру.

1.5 Посилатися на сторонні інтернет-ресурси, якщо інформація, яка знаходиться за таким посиланням, не стосується тематики сайту або конкретної статті, або не є корисною для відвідувачів сайту.

Правила реєстрації

Реєстрація на сайті не обов’язкова, але її проходження дозволяє відвідувачу розширити свої можливості в користуванні сайтом та дає доступ до додаткового функціоналу. При цьому:

2.1 Забороняється реєструвати логіни, які порушують норми моралі, несуть в собі рекламу сайтів, містять ненормативну лексику. В іншому випадку Ваш обліковий запис буде видалено без попередження.

2.2 Забороняється подвійна реєстрація (реєстрація під двома і більше логінами) і «бронювання» логінів (реєстрація нікнеймів з метою перешкоджання використанню їх іншими відвідувачами). Також заборонена реєстрація двійника вже існуючого відвідувача (візуально схожих).

2.3 Забороняється вибирати собі аватари, які містять сцени насильства, погрози, нецензурні вислови, розпусту або порнографію, дискримінацію в будь-яких проявах, комерційну рекламу і рекламні тексти.

2.4 Аккаунт учасника, який не проявляє на сайті ніякої активності, видаляється через 1 рік з дати останньої активності, а логін звільняється для реєстрації.

Правила публікації матеріалів

Ми завжди раді новим матеріалам, які додають на сайт відвідувачі. Але, в той же час, не всі вони можуть бути опубліковані на сайті. З метою уникнення дезінформації наших читачів та підтримання хорошої репутації ресурсу, всі матеріали приймаються для публікації лише після попередньої перевірки модератором сайту. Для того, щоб Ваша публікація була прийнята модератором сайту, вона повинна відповідати таким умовам:

3.1 До публікації приймаються матеріали, написані виключно українською мовою. Модератор може проводити редакторську правку надісланих матеріалів, але переклад матеріалів з іноземних мов адміністрація сайту здійснює лише у випадках надзвичайної цінності та унікальності надісланої інформації.

3.2 Забороняється створювати і розміщувати публікації, дублюючі ті, що вже існують на сайті. Дублюючою вважається інформація, яка не відрізняється від існуючої ні за змістом, ні за якістю.

3.3 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які повністю дублюють вже існуючий на будь-якому іншому сайті матеріал.

3.4 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які носять відверто рекламний характер, та не несуть в собі ніякої корисної інформації. Будь-яка реклама допускається лише за згодою адміністрації.

3.5 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які містять лише зображення. До зображень також існує ряд вимог: якість (вище середньої), розмір (до 1 Мб) та зміст (всі зображення в тій чи іншій мірі мають ілюструвати прив'язаний текст).

3.6 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які не відповідають тематиці сайту.

3.7 Модератор самостійно приймає рішення про допуск чи недопуск до публікації того чи іншого надісланого матеріалу. Якщо у модератора сайту виникають будь-які побажання до автора що до деякої переробки надісланого матеріалу, він може звернутися з цими побажаннями до автора, і тільки після доведення матеріалу до стану, придатного до публікації, матеріал публікується.

X

Вхід

Завантажую...