katytik

Мій вклад
14.07.2013, 16:24 на У Швеції дефіцит... сміття

Чесно кажучи, важко повірити в те, що десь бракує СМІТТЯ (це вже десь на рівні підсвідомості: сміття-багато-воно-повсюду). Однозначно: шведи - молодці))) Є з кого брати приклад.

22.02.2013, 01:23 на Наша країна, наша совість!

Ми милуємося країною, але про себе і це дійсно сумно... "Набагато краще виставляти на показ те, що самі загубили!" - чому? Якщо чесно,на мій погляд мало хто так думає. Можливо, це просто страх? Страх зробити перший крок, спробувати і зрозуміти,що нічого не вийде? Адже (об"єктивно оцінюючи) наша країна - це непочатий край роботи! А тут звідусіль тільки одне: "в нас все добре, а що не добре - це скоро виправиться".Тоді "може вони нам допоможуть?" - цілком очікуване сподівання. От ми і кричимо:" В нас все жахливо, поможіть, ви ж вмієте..." Я не хочу сказати, що в нашій країні АБСОЛЮТНО нічого не робиться. Просто якщо і робиться, то нашому "загалу" це здебільшого не відомо (мені, на приклад).По собі знаю, як це, коли хочеш допомогти, змінити щось, але не знаєш яким чином. "Почати з себе" - це я знаю. Але що робити, коли біля твого дому хочуть зробити сміттєзвалище типу "грибовичі-2" незважаючи на те, що це і так вважається зоною екологічного лиха? Хоч бери і під машини кидайся. Але ж я не розумію, "це буде сучасний сміттєпереробний завод", "хочеш сказати, що всі дурні, а ти мудра?". Можливо, я дійсно чогось не розумію? Але я не одна така, а переконливих доказів того, що я не права не зустрічала. А хотілось би, щоб зустріла. Вікторіє, ви праві.Треба милуватися тим, що в нас є.Але не можна забувати про проблеми - їх треба вирішувати.Вирішувати, не перекидаючи їх на чужі плечі.Так, вони можуть допомогти, але не більше; з цього болота нам доведеться вибиратись самим.

01.03.2012, 18:25 на Що таке екодизайн і з чим його їдять?

Класно! Щоправда на такий інтер'єр доведеться потратитись, але, думаю, це того варте!

28.02.2012, 18:53 на Нагодуємо гриби... пластиком?

Неймовірно.Важко повірити, що це на тільки реально, але і так просто. На жаль, підсвідомість гризе черв'ячок сумніву ,а гіркий досвід людства підказує, що у всякої медалі є дві сорони. Сподіваюсь, це не буде якась катастрофа (всяке, знаєте, буває).............. (хоча ця недовіра може бути наслідком вже сформованого і глибоко забитого у голову стереотипу, що пластик - проблема, з якою людина наврядчи справиться)

20.10.2011, 17:29 на Чорнобильська зона, чи місце вирощування сільськогосподарських культур?

Чесно кажучи, вирощування зернових культур, хоч і технічних, на радіоактивних землях викликає деякі побоювання.Тут треба "сім разів відміряти".Що ж, будем сподіватись на новітні технології та сумлінність і відповідальність тих, хто буде реалізовувати цей проект :OK:

01.08.2011, 15:40 на Топ 10 нових видів 2011 року

Прикольно, нічого не скажеш.Навіть дивно те, що ще є "хтось", про кого ще не знають наші всюдисущі науковці (я вже не кажу як шокує те, що тих "когось" так багато!).Маю надію, що відкриття нових видів якось допоможе людству в майбутньому, адже відомо, що багато важливих винаходів було розроблено на основі спостережень за братами нашими меншими.

01.08.2011, 15:33 на Бонсай - приклад співпраці людини з природою

Так хочеться мати таке деревце вдома! Але, на жаль, це дуже складно......шкода.

30.07.2011, 21:42 на Зелені водорості заполонили узбережжя Жовтого моря

Мдаааааа.Не позаздриш місцевим жителям.

28.07.2011, 15:54 на 7 дивовижних природних явищ

"вічний шторм"....це, напевно, просто рай для любителів грози (як я, на приклад).принаймні треба буде поїхати "в гості"............. хоча якщо гримить чи не кожен день, це теж може діяти на нерви)))))

28.07.2011, 11:51 на Неймовірно реалістичні картини дикої природи від Collin Bogle

НЕЙМОВІРНО! дуже важко повірити, що це не фото........ ось що значить справжній талант!(ось за такі картини можна без жалю віддати стільки грошей, скільки б вони не коштували)

Немає матеріалів

Немає матеріалів

Немає матеріалів

X

Вхід

Завантажую...